10-Point Capacitive Touch Screen Self Ordering Kiosk with 1920x1080 Resolution and Wall Mount
Product Details:
| Place of Origin: | Guangdong, China |
| Brand Name: | SUIE |
Payment & Shipping Terms:
| Minimum Order Quantity: | 1 |
|---|---|
| Price: | €511.98-555.73 |
|
Detail Information |
|||
| Resolution: | 1920X1080 | CPU: | Intel Core I3, RK3568 Quad Core, Intel Core I5, Intel Core I7 |
|---|---|---|---|
| Material: | Metal Case, Toughened Glass Panel | Mounting Type: | Wall Mount |
| Operation System: | Linux, Android, Windows | RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Screen Type: | LED | LCD Size: | 21.5" / 24"/ 32" Portrait Orientation IPS LCD |
| Brightness: | 280-300 NITS | Touch Screen: | True Flat, Capacitive Multi-touch |
| USB Ports: | 5 X USB 2.0 Type A, 1 X USB 3.0 Type A | Serial Port: | 3 X RS232 (5V/12V) |
| LAN: | RJ-45,10/100/1000Mbps Giga Ethernet | Speaker: | 2 X 5W (8Ω) Internal Speaker |
| Power Cable: | 110-240V | ||
| Highlight: | 10-Point Capacitive Touch Self Ordering Kiosk,1920x1080 Resolution Touch Screen Kiosk,Wall Mount Self Service Kiosk |
||
Product Description
Multiple-point Touch Screen Self Ordering Kiosk
Advanced self-ordering kiosk featuring sensitive capacitive multi-touch screen technology for intuitive user interaction.
Technical Specifications
| System Configuration | |
|---|---|
| Operating System | Windows 10 / Android 11 |
| Processor | Intel® J1900, 2M Cache, 2.0 GHz Intel® J6412, 2M Cache, 2.0 GHz Intel® Core™ i3-1115G4, 3M Cache, 2.40 GHz RK3568 Cortex A17 Quad core 2.0 GHz |
| System Memory | Windows: 1 x DDR4, SO-DIMM, 4GB (Max. 16GB) Android: DDR4, 4GB, on board |
| Storage | Windows: 128GB; Android: 32GB |
| LCD Touch Panel | |
|---|---|
| LCD Size | 21.5" / 24"/ 32" Portrait Orientation IPS LCD |
| Brightness | 280-300 NITS |
| Resolution | 1920*1080; 16:9 |
| Touch Screen | True Flat, Capacitive Multi-touch |
| I/O Ports & Connectivity | |
|---|---|
| USB Ports | 5 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 3.0 Type A |
| Serial Ports | 3 x RS232 (5V/12V) |
| LAN | RJ-45, 10/100/1000Mbps Giga Ethernet |
| HDMI | Additional HDMI INPUT output up to 1920*1200@60HZ |
| Audio Ports | 1 x Line-out; 1 x Mic-In |
| Video Port | 1 x VGA |
| Audio & Power | |
|---|---|
| Speaker | HD Audio: 2 x 5W (8Ω) Internal Speaker |
| Power Cable | 110-240V |
| Modular Functions | |
|---|---|
| Scanner | Bar/2D Code small window |
| Printer | 80mm thermal printer, embedded Printing width: 72mm Cut method: Partial cut Print speed: 170 mm/s (max) Paper feed method: Easy loading Paper roll diameter(max): 80 mm Epson OPOS driver |
| POS Terminal Holder | Compatible version |
| WiFi | IEEE802.11b/g/n 2.4G |
| Environmental Specifications | |
|---|---|
| Operating Condition | 0ºC ~ 40ºC, 10% ~ 90% RH, non-condensing |
| Storage Condition | -20ºC ~ 60ºC, 10% ~ 90% RH, non-condensing |
| After Sales Service | |
|---|---|
| Warranty | 1 Year warranty (RMA service, remote maintenance and video manual) |
Packaging & Delivery
| Package Material | Customized Neutral Hardened Carton, goods wrapped by high quality polyfoam |
|---|---|
| Package Dimensions |
21.5" Self order kiosk + floor stand: 100*40*50cm, 36kg GW, 12pcs/pallet 24" Self order kiosk + floor stand: 100*40*53cm, 37kg GW, 12pcs/pallet 32" Self order kiosk + floor stand: 115*40*60cm, 46kg GW, 8pcs/pallet |
Company Profile
Frequently Asked Questions
Want to Know more details about this product








