32 Inch Self Ordering Kiosk with 10-Point Capacitive Touch and Multiple Interfaces for Fast Food Restaurants
Product Details:
| Place of Origin: | Guangdong, China |
| Brand Name: | Poling/OEM |
Payment & Shipping Terms:
| Minimum Order Quantity: | 1 |
|---|
|
Detail Information |
|||
| Resolution: | 1920x1080 | CPU: | RK3566 Quad Core/Intel J1900 |
|---|---|---|---|
| Material: | Toughened Glass Panel, Metal Case | Mounting Type: | Floor Standing |
| Operation System: | Android, Windows, Linux | RAM: | 4GB DDR3, 2GB DDR3 |
| Screen Type: | LCD Display | Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Display Size: | 747(W)×442(H) Mm | Memory: | 2G+16G / 4+128G (Upgradable) |
| Network Type: | WI-FI / BT 4.0 / Ethernet | Interface: | USB 2.0*4+USB3.0*2, ExternalUSB2.0*1/RJ45*1/Micro USB*1 |
| Speaker: | 8Ω,5w | Working Temperature: | -5°C To 45°C |
| Input Voltage: | AC 110V~240V,50/60Hz | ||
| Highlight: | 32 Inch Self Ordering Kiosk,10-Point Capacitive Touch Self Service Kiosk,Multiple Interfaces Payment Ordering Kiosk |
||
Product Description
32 Inch Multiple Interfaces Fast Food Payment Ordering Kiosk
Advanced self-checkout machine designed for restaurant environments with comprehensive payment and ordering capabilities.
Product Specifications
| Product Name | 32 Inch Self Service Kiosk |
|---|---|
| Color Options | Black/White |
| Display Size | 747(W)×442(H) mm |
| CPU Options | Android: RK3568 / Windows: I5 4Gen/8Gen/11Gen/14th |
| Operating Systems | Android 11/13 / Windows 10/11 |
| Memory Configuration | 2G+16G / 4+128G (Upgradable) |
| Display & Touch | IPS Capacitive touch screen, supporting multi-touch Resolution: 1080*1920/60Hz |
| Camera System | 3D structured light HD camera, supporting face payment, verification, and member recognition |
| Printer | Seiko 80mm thermal printer with automatic cutter Printing speed: 150mm/s |
| Network Connectivity | WI-FI / BT 4.0 / Ethernet |
| Interface Options | Built-in USB 2.0*4 + USB 3.0*2 External: USB 2.0*1 / RJ45*1 / Micro USB*1 |
| Speaker | 8Ω, 5w |
| Working Environment | Operating temperature: -5°C to 45°C Storage temperature: -25°C to 60°C |
Optional Configurations
• NFC module
• Camera options: Monocular/Binocular/3D SL
• Installation types: Vertical with Tray/Vertical/Wall/Desk
• Microphone module
• Camera options: Monocular/Binocular/3D SL
• Installation types: Vertical with Tray/Vertical/Wall/Desk
• Microphone module
Product Images
Customization Options
Packaging & Delivery
Company Profile
Frequently Asked Questions
1. Are You a Manufacturing or Trading Company?
We are an OEM/ODM kiosk manufacturer.
2. How To Ship the Kiosk?
Air and sea shipping are optional, and sea shipping is recommended for bulk orders. All kiosks should be shipped in a standing position and must not be put down.
3. What Payment Methods Does Your Company Accept?
We accept most payment methods, but mainly accept T/T, L/C, Western Union, PayPal and MoneyGram.
4. How Long Is Your Delivery Time?
It depends on the order quantity, about 5 weeks for samples and about 4 weeks for less than 100 units.
5. What Is the Warranty Period of Your Kiosk?
12 months from the date of shipment, for components, free repair or replacement, shipped by sender.
6. Can You Customize the Kiosk?
Yes, we always customize the product according to your requirements. Including redesigning the kiosk appearance, printing your company logo, choosing specific colors, etc. OEM or ODM is available.
7. What Is the MOQ?
The MOQ is 1 unit, we accept samples custom for you.
Want to Know more details about this product








